وارد منوی اطلاعات مشتریان شده و گزینه ثبتنام را انتخاب کنید

در این صورت صفحه ثبتنام برای شما باز می شود و می توانید اطلاعات مشتریان را وارد نمائید:

در مرحله اول شماره مشترک را در قسمت شماره تلفن واردکرده و در قسمت سریال سیم کارت , شماره ۹ رقمی که بر روی سیم کارت یا پوکه هک شده است را وارد کنید اگر این سیم کارت قبلا در سیستم صورتحساب ثبت نشده باشد شما می توانید اطلاعات مشتری را وارد نمایید .

نکته: ثبتنام مشترکین  ایرانسل با تابعیت غیر ایرانی

جهت ثبت نام مشترکین با تابعیت غیر ایرانی ، نسبت به درج کامل شماره گذرنامه (حرف و عدد) در سیستم ثبت نام مشترکین اقدام نموده و از وارد کردن صفر به جای حروف خودداری نمائید.

آدرس:کد پستی مشترک را وارد کرده و کلید ٰتب را بزنید در این لحظه منتظر می مانید تا سیستم ایرانسل بطور خودکار استان و شهر محل زندگی مشترک را نمایش دهد (این در صورتی است که شما کد پستی مشترک را صحیح و ارد کرده باشید آدرس مشترک اگر روستائی باشد قابل مشاهد است)

صندوق پستی: برای سیم کارتهای اعتباری نیازی به وارد کردن اطلاعات صندوق پستی نمی باشد

زبان: قسمت زبان بطور پیش فرض فارس انتخاب شده است

اطلاعات کلی: اطلاعات مشترک نوع جنسیت و شماره تماس و شغل و میزان تحصیلات را وارد می کنید.

خدمات: با فعال کردناین قسمت مشترک می تواند از طریق www.Vitrin.irancell.ir یا منوی خدمات گزینه کنترل حساب اینترنتی وارد حساب و یا خرید محصولات دیگر ایرانسل و فعالسازی پستچی و صندوق پست الکترونیک خود شود.

بعد از تکمیل کردن اطلاعات این صفحه..

بر روی گزینه "بارگذاری مدرک و بستن ثبتنام" کلیک می کنید .

مدرک مشترک مطابق نمونه  تکمیل کرده و اسکن نمائید جهت مشاهده فایل نمونه اینجا کلیک کنید

 مواردی که جهت اسکن کردن مدرک ثبتنام سیم کارت ایرانسل باید رعایت شود

1. حداکثر وضوح تصویر  150 DPI  می باشد (Resolution  150 DPI)

2. رنگی (Color )

3. فرمت تصویر jpg  باشد

حال مدرک مشترک را می توانید انتخاب و ارسال نمائید

اگر در هر صورت مدرک مشترک برگشت خورد( مثال :  بدون مدرک مشترک را انتخاب و  اینکه ارسال کنید صحفه آپلود رابستید یا مدرک نامعتبر ارسال کردید و یا مدرک ارسالی شما مورد تائید نبود و ...) می توانید  وارد قسمت مشاهده وضعیت شده و عملیات زیر را انجام دهید.

 نکته مهم : در صورتی که در هنگام ثبت نام،  به هر دلیلی مدرک مشترک، آپلود نگردد، سیم  کارت همچنان غیر فعال بوده و فروشنده، جهت آپلود مدرک تنها  24 ساعت مهلت خواهد داشت. در غیر این صورت، ثبت نام باطل شده و مشترک می تواند شماره تلفن خود را دوباره توسط هر فروشنده دیگری ثبت نام نماید.

برای اینکه ثبتنام مشترک را ببندید باید وارد قسمت مشاهده وضعیت شوید.

شما می توانید شماره مشترک را در قسمت شماره تلفن وارد کرده و جستجو نمائید (یا طبق تاریخ جستجو نمایید. اگر تاریخ ثبت نام و بستن آن در یک روز باشد نیازی به وارد کردن شماره تلفن نمی باشید کافیست فقط بر روی گزینه جستجو کلیک کنید. حال اگر ثبتنام چند روز قبل را بخواهید ببندید اولین تاریخ را به همان روزی که ثبتنام کرده اید برگردانید و جستجو کنید(این در صورتی است که تاریخ میلادی سیستم شما صحیح باشد)).

بعد از مشاهده نام و شماره تلفن مشترک بر روی  گزینه آپلود مدرک شناسایی  کلیک کرده تا مدرک مشترک را از این طریق ارسال کنید

بازگشت به صفحه اصلی